Výroba filmů - Divejse.cz, filmy z vašich měst a obcí

Výroba filmů

Prostřednictvím naší mateřské firmy ATLANTIC FM jsme schopni zhotovit jakýkoliv profesionálně zpracovaný film. Předností naší nabídky je, že dokážeme připravit rozpočet pro malé obce, které pro účely prezentace nemají takové možnosti, jako větší celky. Z hlediska tohoto zadání rozlišujeme tři druhy nejlevnějších filmových děl: videovizitku, prezentační film a záznam (popř. sestřih).

Videovizitka

Výhodou videovizitky je malá finanční náročnost. Dá se pořídit již od 10 000.-Kč. Film má omezenou délku (max. 5 minut) a omezenou délku natáčecí frekvence (max. 1 natáčecí půlden). Film je bez komentáře, důležitá sdělení se vyjadřují pomocí titulků. I videovizitka se ovšem dá o komentář doplnit. Cena je v takovém případě o 2 500,-Kč vyšší. Videovizitka je velmi vhodná pro nejmenší obce, kterým jde především o zachycení vzhledu vesnice. Jak taková videovizitka vypadá, se můžete podívat například zde.

Prezentační film

Prezentační film – plně profesionální snímek srovnatelný ve všech směrech s několikanásobně dražšími díly. Dá se pořídit v ceně kolem 18 000,-Kč. Podmínkou je, že délka nepřesáhne 10 minut a film bude natočen v rámci jednoho natáčecího dne. Snímek je doplněn profesionálně zpracovaným komentářem. Jak takový prezentační film vypadá, se můžete podívat třeba zde.

Záznam

Záznam (sestřih) – jde zpravidla o materiál zachycující nějakou událost kulturně-společenského nebo sportovního významu. Cena natáčecího dne je 5 000,- Kč, každá minuta střihu se pohybuje od 500,-Kč (u filmů bez doplňkového komentáře) do 1 700,- Kč (u filmů s komentářem). Na ukázku záznamu s komentářem se podívejte například zde.

Kontakt:

František Matějíček, tel: 602-463 439
e-mail: františek.matejicek@divejse.cz